מכון הניג בע"מ | המכון לרפואה טבעית

רחוב הדישון 21, ירושלים | 02-9919109 | [email protected] | 515778447 Spirea.co.il |Henig.co.il

גילוי נאות | רכישת תוספי תזונה ו/או רכישת תוכנית טיפול מסוגי

Premium / Premium+ / 1/2 Premium / Premium זוגי / Trial

שם לקוח:

מספר ת.ז:

מספר ט.נייד:

להלן פרטי העסקה:

הקדמה:
תוספי התזונה שלנו מיוצרים במפעל המפוקח על ידי משרד הבריאות וכמו כל שאר תוספי התזונה בארץ אינם מאושרים באופן פרטני על ידי משרד הבריאות. המפעל בו מיוצרים תוספי התזונה של מכון הניג הינו בעל תקני תקן ואיכות מהטובים בעולם: ISO 22000:2005 |HACCP |GMP ובפיקוח כשרות הבד״צ חתם סופר בני ברק.
ספק: מכון הניג בע”מ.
יצרן תוספי התזונה:
גרינפילד וגרינטק יצור תוספי תזונה 2018 בע”מ.
תיאור המוצר: תוכנית יעוץ תזונתי ו/או תוספי תזונה תחת תחום ה’רפואה המשלימה’.

מספר הצעת המחיר:

תאריך ביצוע העסקה:

11/06/2024

סכום לתשלום:

תנאי תשלום
אשראי / מזומן / העברה בנקאית
המכון אינו אחראי למועד או אופן ביצוע הגבייה על ידי חברת האשראי לרבות עמלות בגין ביצוע העסקה.
המכון אינו שומר את פרטי האשראי של הצרכן ואינו עושה בהם שימוש כלשהו פרט לחיוב בגין העסקה.

משלוח
* לאור הנחיות וצווים ממשלתיים המתעדכנים מעת לעת, ייתכנו עיכובים ו/או שינויים במועדי קבלת המשלוח.

כתובת לקבלת המשלוח:

בעסקה טלפונית, זמן קבלת המשלוח הינו עד 7 ימי עסקים ממועד ביצוע העסקה.
חברת השליחויות הינה – ״לב שליחויות״.

תנאים לביטול עסקה

ביטול העסקה עבור תוספי התזונה:

על פי חוק לא ניתן לבטל עסקאות באשר למוצרים המוגדרים “טובין פסידין” הכוללים בין היתר תוספי תזונה.

לפנים משורת הדין מאפשרת החברה, ביטול של תוספי התזונה שקבל הלקוח ל-3 חודשים במסגרת התוכנית, ובלבד שהלקוח הודיע לחברה בתוך 24 שעות מרגע קבלתם בקליניקה, ובמידה ולא נפתחו, נפגמו, הודבקו עליהם מדבקות או נכתב עליהם בעט או בטוש. לאחר 24 שעות, לא תתקבל הודעת ביטול על תוספי התזונה (גם אם לא נפתחו ו/או לא נעשה בהם שימוש).  

הודעת הביטול תשלח לשירות הלקוחות של המכון באמצעות פרטי ההתקשרות שלהל ועל הלקוח לוודא קבלתה.

במקרה של ביטול עסקה טלפונית וקבלת תוספי התזונה באמצעות משלוח – מידה והמוצרים הועברו אל חברת המשלוחים, הלקוח מחוייב להחזירם באופן אישי לאחד מסניפי החברה תוך 12 שעות מקבלת המשלוח בכתובת המבוקשת. בחלוף 12 שעות מקבלת המשלוח, לא תתאפשר החזרת תוספי התזונה ולא יתבצע החזר כספי בגינם ניתן לבצע השבה של תוספי התזונה, במסגרת פרק הזמן האמור לעיל(12 שעות ממועד קבלת המשלוח), באמצעות איסוף על ידי חברת המשלוחים/מכון הניג  בעלות של 250 ש”ח.

ביטול עסקה במסגרתה רכש הלקוח תוספי תזונה בלבד, שלא במסגרת תוכנית טיפול, יעשה בתוך 12 שעות ממועד איסוף תוספי התזונה מהקליניקה, במידה ולא נפתחו, נפגמו, הודברו עליהם מדבקות או נכתב עליהם בעט או בטוש.

 

ביטול הייעוץ הכלול במסגרת תוכניות הטיפול של המכון:

“שירות מעקב מקצועי” – ניתן במסגרת תוכניות הטיפול וכולל חודש עד 3 חודשי ליווי, בזמינות להודעות שירות בווטסאפ, הודעות אוטומטיות בווטסאפ ושירות מענה טלפוני. עלות חודש שירות מעקב מקצועי הינו 500 ₪ לכל חודש.

הלקוח רשאי להודיע על כוונתו לבטל את שירות המעקב המקצועי בכל עת, ויהיה זכאי להחזר בגין החלק היחסי בהתאם למועד הביטול.

ביטול חודש ״שירות מעקב מקצועי״ יעשה עד ולא יאוחר מהיום ה-5 בכל חודש. בקשת ביטול שתמסר לאחר היום ה-5 לחודש, תכנס לתוקפה רק מהחודש העוקב הבא. לדוגמה – הודעת ביטוח שתשלח, לאחר חודש שירות מלא, ביום ה-10 לחודש השירות הש-2, תאפשר ביטול רק בגין חודש השירות ה-3 והאחרון בסך 500 ש”ח.

 

ביטול בשל אי הצלחת הטיפול או אי הגעה ליעדים הטיפוליים הרצויים:

מכון הניג אינו מתחייב לתוצאות הטיפול של המטופל בשל 2 סיבות עיקריות:

1)     הטיפול שמעניק המכון, נותן מענה לתחושות סובייקטיביות של המטופל אשר לא ניתנות למדידה אמפירית ולכן לא ניתן להוכיח או לשלול הצלחה טיפולית.

2)   לאור האמור לעיל, ולאור העובדה כי לא ניתן לחזות תוצאות טיפול מתמשך, יש משמעות לתהליך עצמו ולהמלצות הניתנות על ידי הצוות המטפל בכדי להגיע להרגשה המיוחלת. ניסיון המכון מלמד, כי מרבית המטופלים חשים בשינוי המיוחל דווקא לקראת סיום החודש השני של התהליך ולכן לרוב לא נמליץ לעצור את התהליך לפני השלמת לפחות 3 חודשים שירות. על כן, ביטול עסקה או קבלת החזר כספי מלא או חלקי לא תתאפשר רק בשל הטענה כי הטיפול לא הצליח.
במידה וההנהלה המקצועית של המכון תחליט שהטיפול אינו מתאים למטופל ועל כן תמליץ על עצירת התהליך, המטופל יהיה זכאי לקבל החזר כספי, באופן יחסי לתקופת השירות והמוצרים בהם עשה שימוש.

 

כללי

הלקוח מאשר בהתקשרותו עם המכון כי הוא מעל גיל 18 שנה.

בעת ביצוע העסקה הלקוח מוסר למכון את פרטי ההתקשרות עמו ועל כן על פי הדין מאשר כי המכון יהיה רשאי לעשות שימוש בפרטים אלו לצורך דיוור תוכן פרסומי ומידע בדברים הקשורים בפעילות המכון. הלקוח רשאי להודיע למכון בכל עת כי אינו מעוניין לקבל תוכן פרסומי ומידע באמצעות דוא”ל [email protected] ויוסר מהדיוור עד 24 שעות מרגע הבקשה.

עם קבלת טופס זה מאשר הלקוח כי קרא את האמור לעיל, הבין את תוכנו והסכים לתנאיו, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 ותקנותיו.

במסגרת ההתקשרות עם שירות הלקוחות של המכון נציין כי חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור איכות השרות.

כל המידע הניתן על ידי חברת מכון הניג בע”מ הן באתר והן ברכישת תוספי מזון הינו ללא התוויה של משרד הבריאות ואינו מהווה מידע רפואי. המלצותינו לגבי תזונה נכונה ושימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא/מטפל. אנו ממליצים להיוועץ עם רופא/מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.

ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות:

  1. במייל לכתובת [email protected]
  2. לשרות הלקוחות במספר 02-9919109
  3. או במספר הווטסאפ של השירות המקצועי:
    050-853-8904
גילוי נאות