המכון הגדול
בישראל
לטיפול טבעי
בבעיות מערכת 
 העיכול והבטן
המתמחים
בטיפול טבעי
בבעיות מערכת
העיכול והבטן!
אז למה
אנחנו
סובלים
מהבטן?

צרבות

ריח רע
מהפה

גזים

עייפות
בלתי
נגמרת

המכון הגדול
בישראל
לטיפול טבעי
בבעיות מערכת 
 העיכול והבטן
מתמחים
בטיפול טבעי
בבעיות מערכת
העיכול והבטן!
אז למה
אנחנו
סובלים
מהבטן?

כאבי
בטן

עצירות

שלשולים

נפיחות

שיטת הניג.
להרוויח פעמיים!​

גם לטפל בבעיות במערכת העיכול שלך וגם להינות מ-10% הנחה במבצע "חבר ממליץ לחבר"

לפעמים טיפולים כרוכים בשינוי משמעותי באורח החיים וזה לא תמיד זול,

אבל כשזה עובד זה שווה גם את המאמץ וגם את העלות.

כי אפשר לחיות בתחושת חופש ושמחה מבלי לחשוב כל הזמן על הקיבה, על הבטן או על מה שאנחנו אוכלים כדי שהבטן לא תכאב. היום זו כבר לא רק משאלת לב זאת יכולה להפוך למציאות שלכם . תנו לנו למצוא את הסיבות לסבל שלכם ולהעניק לכם טיפול, ש89% מהאנשים שמגיעים אלינו מספרים, ששינה להם את החיים.

מה אתם יודעים על הבעיות מהן אתם סובלים?

צרבת »

צרבת

צרבת נוצרת כאשר חומצת הקיבה באה במגע עם רקמה חשופה או פצועה בקיבה או בוושט. השאלה החשובה היא מי יצר את הפצע ברירית הקיבה ולמה חומצת הקיבה מגיעה למקום שהיא לא אמורה להגיע כמו הוושט?

ריח רע מהפה »

ריח רע מהפה

הידעתם שבמקרים רבים הגורם לריח הוא חיידק ההליקובקטר פילורי? החיידק פוגע ברקמת הקיבה, מעורר שם דלקת ויוצר את הסימפטום הלא נעים!

עצירות »

עצירות

האיבר שאחראי על הוצאת הצואה הוא המעי הגס. כשיש עצירות בודקים לרוב מה הבעיה בו. במכון הניג אנחנו יודעים שבחלק גדול מהמקרים העצירות נובעת דווקא מבעיה במקום אחר כמו לחץ נפשי או בעיה בעיכול ולכן אנחנו מצליחים איפה שאחרים לא הצליחו.

פטריית קנדידה »

פטריית קנדידה​

קנדידה היא פטריית שמר שנמצאת בגופנו וניזונה מפחמימות ומתוקים. כשהיא משגשגת יתר על המידה, היא הופכת לזיהום שגורם למחלות בכלל ולבעיות עיכול בפרט.

חיידק הליקובקטר פילורי​ »

חיידק הליקובקטר פילורי​

הידעתם שחיידק ההליקובקטר נמצא אצל 50 עד 80 אחוזים מהאוכלוסייה? התפוצה הרחבה שלו נובעת מהעובדה שהוא עובר ומדביק דרך הרוק. למזלנו לא אצל כולם הוא הופך לפעיל ומסוכן.

מעי רגיז »

מעי רגיז

השאלה הכי חשובה היא מי או מה מרגיז לכם את המעי? האוכל לא אמור להרגיז אותו… (הרי פעם הוא לא עשה את זה) אז למה עכשיו? והתשובה הכי חשובה היא שניתן לאבחן במדויק את הסיבה לסימפטומים מהם אתם סובלים ולטפל בהם בהצלחה.

דלקת מעיים »

דלקת מעיים

דלקת זו לא מחלה. דלקת היא תגובה טבעית של הגוף ומערכת החיסון שמתגייסים להלחם בגורמי הפגיעה או הזיהום ברקמה. השאלה החשובה היא מה גרם להיווצרות הדלקת? אבחון הסיבה האמיתית מוביל לטיפול נכון ומוצלח יותר.

השמנה»

השמנה

האם השמנה נגרמת רק בגלל גנים דפוקים או אכילה לא מבוקרת? לאו דווקא. במקרים רבים השמנה נגרמת בגלל בעיות במערכת העיכול.

גזים »

גזים

גזים במערכת העיכול לא תמיד נגרמים בגלל בעיה בבטן? גזים המון פעמים נובעים בגלל זיהום בקיבה ואף יכולים גם להיגרם בגלל לחץ נפשי.
איך אנחנו עושים את זה?

איבחון מדויק באמצעות הלשון

פורמולות ייחודיות בהתאמה אישית

ליווי צמוד על ידי נטורופת אישי לאורך כל התהליך - עד ההחלמה

הלשון היא מפה של כל מה שקורה אצלנו בקיבה ובמערכת העיכול. דרכה ניתן לזהות פטריות, זיהומים, רעלים בכבד, עומס נפשי ובעיות נוספות. בצירוף בדיקות הדם וראיון ממוקד ומקיף על אורח החיים שלכם, נוכל לזהות את שורש הבעיה וכמובן למצוא לה פתרון אמיתי.

קשר אישי לכל מטופל
מטופלים מספרים

מירי מספרת על הריפוי שלה במכון הניג

מירי הגיעה אלינו אחרי אירוע לבבי, וניתוח בגב, סובלת מצרבות ועוד שלל תופעות לוואי כשהרופאים אומרים שאין להם פתרון עבורה. לאחר שקיבלה תכנית טיפולים מותאמת אישית מצוות המומחים של המכון מירי חזרה לעבודה, הפסיקה לסבול מגזים וצרבות ואפילו הפסיקה להשתמש בכסא הגלגלים וחזרה ללכת באופן עצמאי!

עומרי מספר איך נרפא והוריד 13 קילו במהלך הריפוי שלו במכון הניג

עומרי הגיע אחרי שחשב שהוא עובר אירוע לבבי – מה שבעצם היה תופעות לוואי של חיידק ההליקובקטר. צוות המומחים שלנו התאים לו תוכנית טיפול וכבר לאחר שבועיים הוא דיווח על שיפור ניכר בצרבות וברמת העייפות שלו. לאורך התהליך הוא גם נהנה מירידה משמעותית במשקל.

אנג'לה ממליצה על המכון "אחרי חודש וחצי הרגשתי מעולה"

אנג'לה הגיעה עם בעיות בקיבה ששום דבר לא פתר. אנג'לה יצרה איתנו קשר, עברה אבחון לשון וקיבלה תוכנית טיפולים מותאמת אישית למצבה. בתוך חודש וחצי כבר הרגישה מעולה. כעת היא יכולה לאכול הכל ללא כאבים ולחיות חיים נורמליים לחלוטין. אנג'לה לא רק יצאה מרוצה אלא גם ממליצה.

נילי יצאה ממצב מאוד קשה של בעיות עיכול וכאבי בטן

נילי סבלה מתופעות של כאבי בטן, נפיחויות ועוד במשך למעלה מ-20 שנה ללא מענה מהרפואה הקונבנציונלית. נילי באה אלינו, עברה אבחון מקצועי, קיבלה תוכנית טיפולים מותאמת למצבה. בעקבות תוכנית הטיפולים הופסקו כל התסמינים ומשקלה של נילי הלך והתאזן בהתאם.

אוריאן מספר על הריפוי שלו במכון הניג

אוריאן הגיע למכון הניג עם תופעות של מעי רגיז, כאבי בטן, שלשולים ועוד שלל סימפטומים לא נעימים שסחב עוד משירותו הצבאי ללא מענה מהרפואה המערבית. צוות המומחים שלנו במכון הניג התאים לו טיפול וליווי מקצועי וכיום אוריאן ירד במשקל, עירני יותר, בריא יותר וחי חיים של הקלה משמעותית.

נטע בת 24 מתל אביב מספרת על הריפוי שלה במכון הניג

נטע בת ה-24 סבלה מבעיות בדרכי העיכול שכללה צרבות, נפיחויות בבטן ועוד. בעזרת טיפול מותאם אישית וליווי של צוות המומחים שלנו במכון הניג הוקל לנטע עד מאוד וכל התסמינים הלא נעימים נעלמו כלא היו.

מכון הניג בתקשורת

נגן וידאו

יאיר הניג בתוכנית "פותחים יום" ערוץ 13 /רשת

איך שיטת הניג פותרת את הבעיות במערכת העיכול מהשורש

נגן וידאו

יאיר הניג בתוכנית "חיים טוב יותר" בהנחיית מיכל צפיר

יאיר מדבר על איך רפואה מחוץ לקופסה היא הדרך לריפוי במערכת העיכול.

נגן וידאו

דליק ווליניץ על בעיות נפוצות במערכת העיכול

שיחה עם יאיר הניג על צרבת, ריח רע מהפה, ריפלוקס, הליקובקטר וכל מה שביניהם.

נגן וידאו

פרופ' יהודה אדלר מארח בתוכנית הבריאות את יאיר הניג

למה הרפואה הרגילה לא מצליחה לתת מענה מספק לבעיות במערכת העיכול.

קליניקת
אשקלון

צה"ל 99, בית אביאל

קליניקת
נס ציונה

דרך בן גוריון 4

קליניקת ת"א

הברזל 11, בית הרופאים, רמת החייל

קליניקת ירושלים

בניין האומות דרך חברון 101, (פינת דניאל ינובסקי), קומה 3, מרפאת MEDSPACE

קליניקת חיפה

שדרות ההסתדרות 55 (קניון לב המפרץ)

שילת

קליניקת גדרה

יהונתן 60

לאבחון וייעוץ ראשוני נא מלאו את הפרטים או התקשרו עכשיו!  053-3955105

© כל הזכויות שבגין התוכן והמידע שבאתר זה שמורות למכון הניג בע"מ. אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה ללא רשות מפורשת מהחברה בכתב.

כל המידע הניתן על ידי חברת מכון הניג באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלצותינו לגבי תזונה נכונה ושימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה.
למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.